Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 25.07.2008, 19:09
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Zgadnij który cytat z Goebbelsa tutaj pasuje .



Wielu takich nie znam , ale gdyby nie kaczyzacja , to nie było by dekaczyzacji
Gdyby Jarosław and companiones nie wywołali tylu negatywnych emocjo w społeczeństwie , to nie było by takiej złości społecznej w stosunku do nich .

No i to jest wlasnie fanatyzm. To jest jasne ze obie strony daly do pieca co jest w stanie przyznac kazdy wyborca PiSu z tego tematu. Ze strony fanatyków PO jest pelne zaufanie w Milosc vs. Samo Zło po drugiej.

Naród z partią normalnie. Ja rozumiem że mohery glupie, nieoswiecone. Ale zeby mlodzi, wyksztalceni....