Los PiSu i Kaczorów mam gdzieś, mojego glosu nie dostana. Tylko żal mi biedaków, którzy zamiast patrzeć wladzy na ręcę, dają się jej dalej nakręcać na dekaczyzację.
Cytat:
|
Dzidzi jest zły zie jego pajtia przegjała ?
|
Nie mierz wszystkich swoja miarą.
Ja jak i zdecydowana wiekszosc ludzi ktorzy na tym forum jesli wspierali PiS czy Kaczki to za konkretne projekty i za ich niewykonanie potrafia sie od nich odciac.
Z drugiej strony jest troche inaczej, widać prawdziwą jedność z platformą jakby to byla nadzieja na lepsze jutro, przynajmniej u paru najaktywniejszych osob.
I podtrzymywanie antykultu Kaczek ma tutaj ogromne znaczenie bo pozwoli byc moze na utrzymanie sie u wladzy mimo najgorszych rządów po 89 r.