Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1201
Stary 25.07.2008, 18:49
Los PiSu i Kaczorów mam gdzieś, mojego glosu nie dostana. Tylko żal mi biedaków, którzy zamiast patrzeć wladzy na ręcę, dają się jej dalej nakręcać na dekaczyzację.


Cytat:
Dzidzi jest zły zie jego pajtia przegjała ?
Nie mierz wszystkich swoja miarą.

Ja jak i zdecydowana wiekszosc ludzi ktorzy na tym forum jesli wspierali PiS czy Kaczki to za konkretne projekty i za ich niewykonanie potrafia sie od nich odciac.

Z drugiej strony jest troche inaczej, widać prawdziwą jedność z platformą jakby to byla nadzieja na lepsze jutro, przynajmniej u paru najaktywniejszych osob.

I podtrzymywanie antykultu Kaczek ma tutaj ogromne znaczenie bo pozwoli byc moze na utrzymanie sie u wladzy mimo najgorszych rządów po 89 r.
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 25.07.2008 o godz. 19:00.