Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1055
Stary 25.07.2008, 17:35
tomek_TSW napisał(a):Wyświetl post
czy masz prawko do odbioru sprawdz na stronie www.kierowca.pwpw.pl prawko odbierasz w wydziale komunikacji w Krakowie na al. Powstania Warszawskiego

Mam nadzieje ze pomoglem

Dzięki wielkie
egzaminator mówił coś o jakimś wydziale komunikacji ale jak większość przestałem go słuchać po tym jak mi pogratulował
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując