tomek_TSW napisał(a):

czy masz prawko do odbioru sprawdz na stronie www.kierowca.pwpw.pl prawko odbierasz w wydziale komunikacji w Krakowie na al. Powstania Warszawskiego
Mam nadzieje ze pomoglem
|
Dzięki wielkie

egzaminator mówił coś o jakimś wydziale komunikacji ale jak większość przestałem go słuchać po tym jak mi pogratulował
