Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 25.07.2008, 16:48
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
To jest tak jakby usprawiedliwiać przylapanego na kradzieży, że przecież wszyscy inni też napewno są złodziejami.
Albo nie zrozumiales,co napisalem,albo prowokujesz do dyskusji

Nikogo nie usprawiedliwiam,zwlaszcza w kontekscie kradziezy - bo i ten zlodziej, co i ten,co kradl kiedys. Na pewno jednak na tej podstawie nie moge twierdzic,ze wszyscy sa zlodziejami. Porownanie wiec bledne,zwlaszcza,ze nikogo nie usprawiedliwiam,to byla tylko konstatacja.
Co do pisania na forach intenetowych przez inne partie - tak,pozwalam Ci miec zludzenie, ze robi to tylko PO... Czy bedziesz mial od teraz lepsze samopoczucie ?
You'll never know...