Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 25.07.2008, 16:30
wyar napisał(a):Wyświetl post


Wg mnie tak robia rzeczywiscie wszystkie partie - co jest jeszcze bardziej zenujace...
To jest tak jakby usprawiedliwiać przylapanego na kradzieży, że przecież wszyscy inni też napewno są złodziejami.

co prawda z zeszlego roku
Cytat:
Ta historia wydarzyła się 11 czerwca między godz. 19 a 21. W ciągu kilku minut na forum press.pl umieszczono 14 opinii wychwalających otefachowość Patrycji Koteckiej. Praktycznie wszystkie inne opinie - wcześniejsze i późniejsze - były dla Koteckiej bardzo krytyczne.
14 opinii? Tyle to jeden studencik w minute sadzi.
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 25.07.2008 o godz. 16:45.