wyar napisał(a):

Wg mnie tak robia rzeczywiscie wszystkie partie - co jest jeszcze bardziej zenujace...
|
To jest tak jakby usprawiedliwiać przylapanego na kradzieży, że przecież wszyscy inni też napewno są złodziejami.
co prawda z zeszlego roku
Cytat:
|
Ta historia wydarzyła się 11 czerwca między godz. 19 a 21. W ciągu kilku minut na forum press.pl umieszczono 14 opinii wychwalających otefachowość Patrycji Koteckiej. Praktycznie wszystkie inne opinie - wcześniejsze i późniejsze - były dla Koteckiej bardzo krytyczne.
|
14 opinii? Tyle to jeden studencik w minute sadzi.