piterwislak napisał(a):

Górnik Zabrze - GKS Bełchatów, Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski , Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, Łódzki KS - Śląsk Wrocław , Wisła Kraków - Ruch Chorzów. Dlaczego te mecze sie nie odbyly ?
|
Ekstraklasa S.A. ustala terminarz w porozumieniu z C+, widac chcieli zeby kolejka zostala rozegrana w calosci.