Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#791
Stary 25.07.2008, 15:40
piterwislak napisał(a):Wyświetl post
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów, Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski , Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, Łódzki KS - Śląsk Wrocław , Wisła Kraków - Ruch Chorzów. Dlaczego te mecze sie nie odbyly?
Ekstraklasa S.A. ustala terminarz w porozumieniu z C+, widac chcieli zeby kolejka zostala rozegrana w calosci.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując