7 kotów napisał(a):

Na podobnej zasadzie mozna podac niemal kazdego pilkarza swiata.
Taki a taki sie spodobl naszemu skautowi ale wladze Wisly nawet nie podjely tematu.
Janota teraz to chodliwy temat, ale bez przesady. U niego w gre zawsze wchodzila tylko Legia, ale z ocjem sie uparli zeby sprobowac za granica. Mlodemu sie udalo. Oferty z Wisly nawet by nie rozwazano, a i Wisle sie nie dziwie ze nie pytala o pilkarza na ktorym lapy polozyla zyczliwa nam Legiunia.
|
Ja wiem swoje ty wiesz swoje niech tak pozostanie. Raport powstał i to jest istotne
Jeśli dla zasady nie podejmujemy rozmów z piłkarzami bo Legia też walczy to super podejście
Cytat:
|
U niego w gre zawsze wchodzila tylko Legia
|
Dudka też tak kiedyś twierdził
Nie wiesz jakby postąpił gdyby przyszła oferta z Wisły mimo to negujesz możliwość przyjścia , tak sie zastanawiam na jakiej podstawie