Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2460
Stary 25.07.2008, 14:52
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ale chlopaka nie ma w Wisle.
Teraz jest latwo dopisac, ze nie zgodzil sie na to pan x i pan y.
A Janota nie zostal w Legii do podpisania pierwszego kontraktu, dlatego ze uparl sie jechac na zachod. Gdyby nie udalo mus ie w Holandii to teraz by kopal w Legii.
Wisla nie byla nawet w najmniejszym stopniu rozwazana.

Moze na Wisle rozwazano.
Ale to nie dziala w dwie strony.
Przeczytaj jeszcze raz newsa.
Napisane tam zostało, że nasz skaut wypatrzył chłopaka i przedstawił go władzom, które olały temat.Wiec nie dziwne ze Wisły nie rozważał skoro go olali.
Skaut Wisły chciał by władze zainteresowały się i zaczęły rozmawiać z chłopakiem. Takich rozmów nie podjęto.

Cytat:
Moze na Wisle rozwazano
właśnie o to chodzi, że nie rozważano w tym problem. o tym jest ten news

nie interesuje mnie to czy Janota nieformalnie kopał piłkę dla Legii. mógl nawet być piłkarzem Lecha? Dla mnie istotne jest powstanie raportu i przedstawienie go władzom klubu. Zawodnik został wypatrzony na meczu kadry U-16 i dobrze zaopiniowany do gry w Wiśle jako uzdolniony młody zawodnik.

Cytat:
Gdyby nie udalo mus ie w Holandii to teraz by kopal w Legii
a gdzie miałbym kopać skoro Wisła nie podjęła tematu?
Ostatnio edytowane przez PvD : 25.07.2008 o godz. 15:05.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując