Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2459
Stary 25.07.2008, 14:46
PvD napisał(a):Wyświetl post
róznica jest w twierdzeniu ze byl zawodnikiem Legii, a tym że Glasgow testował go jako legionistę bo tak sobie wymyślił jego agent, nawet jakby go Legia testowała to co to zmienia w kwestii jego ewentualnej gry w Wiśle i braku zgody decydentów? NIC nie zmienia. Chłopak mógł grać w Wiśle i tyle.
Ale chlopaka nie ma w Wisle.
Teraz jest latwo dopisac, ze nie zgodzil sie na to pan x i pan y.
A Janota nie zostal w Legii do podpisania pierwszego kontraktu, dlatego ze uparl sie jechac na zachod. Gdyby nie udalo mus ie w Holandii to teraz by kopal w Legii.
Wisla nie byla nawet w najmniejszym stopniu rozwazana.

Moze na Wisle rozwazano.
Ale to nie dziala w dwie strony.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując