7 kotów napisał(a):

Przeciez Janota 2 lata temu byl w Legii. I wlasnie go wtedy Feyenoord zabieral.
Z Zielonej Gory przeszedl do stolicy 3 lata temu.
|
w jakiej Legii?
Cytat:
|
Przygodę z piłką nożną Janota rozpoczął już w szkole podstawowej do której uczęszczał (Szkoła Podstawowa nr 10 w Zielonej Górze), grając w funkcjonującym przy tej placówce UKP Zielona Góra. W 2003 roku zanotował swój pierwszy znaczący sukces, triumfując w Coca-Cola Cup 2003 i zostając jednocześnie królem strzelców turnieju w województwie lubuskim[1]. W 2006 przebywał na testach w Glasgow Rangers, jednak ostatecznie w sierpniu 2006 stał się zawodnikem Feyenoordu Rotterdam
|
zanim trafił do Rotterdamu miesiąc wcześniej mógł trafić do Wisły