Cytat:
Właśnie... nigdy sie nie dowiedzielismy czy np. Mareq należy do młodzieżówki. I czy Jewropejczyk ma zlecenie..
Bo tak sobie mysle ze jak ktos z tutaj wpisujacych się nosi jakąś legiymacje partyjna, to chyba uczciwe byłoby gdyby się przyznał (właściwie to powinno byc obowiązkowe)
|
Poddajcie mnie lustracji
Uczciwe ? Może i tak
Obowiązek ? Piękny z Ciebie wolnościowiec
Ja mam rączki czyste jestem i byłem apolityczny w sensie formalnym
Nie jestem nigdzie zapisany , nie mam żadnych legitymacji , nie biorę udziału w akcjach propagandowych na onecie ani po stronie PiSu ani PO ani żadnej innej partii
Działam na własną rękę
Cytat:
To pora na pragmatyzm o zmierzchu
Rosja: jak zechcemy to ominiemy tarczę i ostrzelamy USA z innej strony
|
Ah Ci rosyjscy wyżsi oficerowie . Dowcipni jak zawsze
