Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 25.07.2008, 13:02
Cytat:
Właśnie... nigdy sie nie dowiedzielismy czy np. Mareq należy do młodzieżówki. I czy Jewropejczyk ma zlecenie..

Bo tak sobie mysle ze jak ktos z tutaj wpisujacych się nosi jakąś legiymacje partyjna, to chyba uczciwe byłoby gdyby się przyznał (właściwie to powinno byc obowiązkowe)

Poddajcie mnie lustracji

Uczciwe ? Może i tak
Obowiązek ? Piękny z Ciebie wolnościowiec

Ja mam rączki czyste jestem i byłem apolityczny w sensie formalnym
Nie jestem nigdzie zapisany , nie mam żadnych legitymacji , nie biorę udziału w akcjach propagandowych na onecie ani po stronie PiSu ani PO ani żadnej innej partii
Działam na własną rękę

Cytat:
To pora na pragmatyzm o zmierzchu

Rosja: jak zechcemy to ominiemy tarczę i ostrzelamy USA z innej strony


Ah Ci rosyjscy wyżsi oficerowie . Dowcipni jak zawsze