Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1184
Stary 25.07.2008, 12:57
Wilku napisał(a):Wyświetl post
Właśnie... nigdy sie nie dowiedzielismy czy np. Mareq należy do młodzieżówki. I czy Jewropejczyk ma zlecenie..

Bo tak sobie mysle ze jak ktos z tutaj wpisujacych się nosi jakąś legiymacje partyjna, to chyba uczciwe byłoby gdyby się przyznał (właściwie to powinno byc obowiązkowe)

ps.
Nesta ma chyba zwiazek z młodym d***kratami - ciekawe czy zlecenie dostał?

- to było bardzo widoczne w sprawie z Sawicką - widać było, że to zorganizowana akcja - w szczególności ta, w której w co drugim poscie sugerowano, że wszystko było nagrane po to, by zdyskredytować Tuska. Nawet Sawica była nagrana o czym świadczy to, że spogląda w ukrytą kamerę.

Jestem ciekaw czy na naszym forum są ludzie młodzieżówek.

Na salonie 24 aż sie od nich roi - to bardzo obrzydza mi ten portal - staje się on zwyczajnym polem agitacji. Ze 100 postów na SG konkretnych jest góra 15 - cała reszta to partyjny bełkot - po jednej i drugiej stronie.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43