Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 25.07.2008, 12:53
Sqall napisał(a):Wyświetl post
Wyjdzie prawie na to samo jakbyśmy zagrali sparing z Legią , czyli "przyszłym mistrzem Polski", jak to w mediach ostatnio zdarza się usłyszeć.


Wygląda na to, że mecz z ME wyjdzie nam na lepsze niż mecz z Ruchem...

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując