Wyświetl pojedynczy post
Żołnierz Białej Gwiazdy
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 25.07.2008, 12:38
No cóż zwolnić Pana Bednarza nie ma sensu. To tylko głupi pomysł. Jednak dużo to ten Pan sam nie pomógł w celach pozyskania nowego zawodnika. Oczywiście klub może nie dysponować wielką kwotą na transfery ale wydanie tego co się ma na załatanie dziur po poprzednikach rzuciło by trochę światła na dość ciemną i niejasna politykę transferową w tym sezonie . Brazylijczyk Neil jednak nie będzie naszym zawodnikim wiec na jego miejsce należy już dziś zaprosić kogoś innego na testy. Mimo przesuniętej pierwszej rundy OE czas ucieka a transfery potrzebne ze względu na LigęMistrzów. Jeżeli mamy mieć jakiekolwiek szansę na awans i ogranie Beitaru to musimy jakieś transfery dokonać. Jednen jedyny Singlar nam nie wystarczy w awansie do dalszej rundy Ligi Mistrzów.
Odpowiedz cytując