Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1049
Stary 25.07.2008, 12:23
BORYS96 napisał(a):Wyświetl post
mam problem z klawiatura mianowicie gdy naciskam np. klawisz'd' wyskakuje mi 'dt', jak 'f' to 'fy' a 'c' calkiem kasuje tekst... jak to naprawic? teraz pisze na klaw. ekranowej i wszystko normalnie jest... na pewno to nie wina sterownikow, bo reinstalowalem je.
Czy klawisze ''Y'' i ''Z'' tak jakby zamieniły się miejscami? Naciśnij "Z" i zobacz czy wyjdzie "Y".

Jeśli tak, użyj kombinacji klawiszy CTRL + Shift.

Sprawdź też czy nie zmienił Ci się przypadkiem układ językowy klawiatury, to w Panelu Sterowania.
Odpowiedz cytując