BORYS96 napisał(a):

|
mam problem z klawiatura mianowicie gdy naciskam np. klawisz'd' wyskakuje mi 'dt', jak 'f' to 'fy' a 'c' calkiem kasuje tekst... jak to naprawic? teraz pisze na klaw. ekranowej i wszystko normalnie jest... na pewno to nie wina sterownikow, bo reinstalowalem je.
|
Czy klawisze ''Y'' i ''Z'' tak jakby zamieniły się miejscami? Naciśnij "Z" i zobacz czy wyjdzie "Y".
Jeśli tak, użyj kombinacji klawiszy CTRL + Shift.
Sprawdź też czy nie zmienił Ci się przypadkiem układ językowy klawiatury, to w Panelu Sterowania.