Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline
#
2447
25.07.2008, 10:56
Zle Ci sie wydaje,facet jest zatrudniony prez firme polska - a wiec obowiazuje go prawo polskie i unijne.Wiec nie moze swiadczyc sobie pracy poza Unia dla firmy w Unii - racje ma Pan Dudi.
You'll never know...
wyar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wyar
Znajdź inne posty napisane przez wyar