Wyświetl pojedynczy post
Sqall
Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 25.07.2008, 10:55
hoolifan napisał(a):Wyświetl post
Nie sądze by Wisła ME była najsilniejszym sparingpartnerem przed Beitarem.
Wyjdzie prawie na to samo jakbyśmy zagrali sparing z Legią , czyli "przyszłym mistrzem Polski", jak to w mediach ostatnio zdarza się usłyszeć.
Odpowiedz cytując