Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Sqall
Member
Od: 02.2004
Offline
#
410
25.07.2008, 10:55
hoolifan
napisał(a):
Nie sądze by Wisła ME była najsilniejszym sparingpartnerem przed Beitarem.
Wyjdzie prawie na to samo jakbyśmy zagrali sparing z Legią
, czyli "przyszłym mistrzem Polski", jak to w mediach ostatnio zdarza się usłyszeć.
Sqall
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sqall
Znajdź inne posty napisane przez Sqall