Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2442
Stary 25.07.2008, 10:00
Szkoda bo za 200 tys. euro i tak przeciez nikgo nie pozyskamy wiec mozanby doplacic ale wydaje mi sie, ze nie ma akceptacji dla transferow za magiczne 1 mln euro. Dajmy moze wiec 999 tys.
Odpowiedz cytując