Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 24.07.2008, 21:08
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Wróciłem przed chwilą z wakacji i wiadomo juz czy są w sprzedaży już nowe stroje Wisły i czy obowiazuje promocja ze piłka dodatkowo za złotówke?
Tak,są już w UMBRO w GK. Ta promocja z piłką za 1 zł jest bodajże do 27.07
Odpowiedz cytując