Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
1039
24.07.2008, 21:08
Brozinho_23
napisał(a):
Wróciłem przed chwilą z wakacji i wiadomo juz czy są w sprzedaży już nowe stroje Wisły i czy obowiazuje promocja ze piłka dodatkowo za złotówke?
Tak,są już w UMBRO w GK. Ta promocja z piłką za 1 zł jest bodajże do 27.07
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak