Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#771
Stary 24.07.2008, 20:53
Luu... - Ja bym chcial, Ty bys chcial, inni by chcieli...Problem w kasie, cierpliwosci sponsorow i klubow, rozgoraczkowaniu E S.A i C+( tym sie nie dziwie ) Jest jeszcze TVP ale oni powinni miec malo do gadania, niestety jest inaczej.
Ja bym zaoral wszystko i poczekal rok...tyle ze pal szesc E2012 ktorego bysmy nie mieli...pal szczesc sponsorow i C+ ktora gra gieroja a skazana na Nas jest, chodzi tutaj o kluby ktore w 3/4 by zbankrutowaly - wystarczy znac umowy sposnorow z klubami do ktorych kazdy ma dostep jesli taka umowa wejdzie w zycie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując