Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 24.07.2008, 20:49
Mysle ze to bedzie pytanie najlepsze wlasnie na forum Wisly. Czy ktos z Was posiada zdjecie Blaszczykowskiego w bardzo dobrej jakosci i bardzo duzej rozdzielczosci? Robie sobie fototapete w pokoju i brakuje mi wlasnie Kuby. Powiedzmy 2mx 1,5 (wysokosc x szczerokosc ) . Najlepiej bez barw ale jak juz bedzie z barwami to trudno. To dla mnie wazne bo pokoik juz wyglada nieziemsko


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując