Mysle ze to bedzie pytanie najlepsze wlasnie na forum Wisly. Czy ktos z Was posiada zdjecie Blaszczykowskiego w bardzo dobrej jakosci i bardzo duzej rozdzielczosci? Robie sobie fototapete w pokoju i brakuje mi wlasnie Kuby. Powiedzmy 2mx 1,5 (wysokosc x szczerokosc ) . Najlepiej bez barw ale jak juz bedzie z barwami to trudno. To dla mnie wazne bo pokoik juz wyglada nieziemsko
