Temat: Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.07.2008, 19:49
Kazdy mieszka gdzie chce/musi. Ja mieszkam w Wawie bo tam mieszkala moja rodzina od pokolen, bo kocham to miasto, jego historie,magiczne miejsca. Uwielbiam tez Krakow bo ma taki niepowtazalny specyficzny klimat i tylko tutaj czuje sie prawdziwego ducha kabaretu,sztuki,poezji. Lubie w Krakowie wypoczywac jak nie mam czasu na zagraniczne wycieczki...udaje sie do Krakowa bo Warszawa zwyczajnie nie nadaje sie do niczego wiecej niz do zycia nocnego...a to za malo...mam tego na tonu w roku.
Badzmy tolerancyjni w granicach takich samych w jakich nie jestesmy w stosunku do "wrogich" klubow.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie