każdy o zdrowych zmysłach wyzywając Legię lub Warszawiaków wie, że robi to tylko na potrzeby dopingu, a w rzeczywistości nic do nich jako jednostek, ludzi.. nie ma

stary.. traktuj życie na wesoło i patrz na takie sprawy z przymrużeniem oka to będzie Ci lżej!
