Temat: Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.07.2008, 19:42
każdy o zdrowych zmysłach wyzywając Legię lub Warszawiaków wie, że robi to tylko na potrzeby dopingu, a w rzeczywistości nic do nich jako jednostek, ludzi.. nie ma stary.. traktuj życie na wesoło i patrz na takie sprawy z przymrużeniem oka to będzie Ci lżej!