Temat: Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.07.2008, 19:36
Nie ma we mnie nienawisci. Moge wyzywac kogos ale robie to w danej chwili i danej sytuacji. Nigdy sam pierwszy nie wyzywam, chyba ze ktos mnie wyzwie - mowie tutaj o swiecie kibicow. Szanuje wszystkich w lidze ktorzy na to zasluguja ( pomijam Polonie Warszawa ale to dluzsza historia ) a reszte lubie, mniej lubie lub mi wisi zupelnie. Okazuje szacunek Wisle, Widzewowi ale nie palam do nich miloscia. Jesli graja w Pucharach - kibicuje.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie