|
Nie ma we mnie nienawisci. Moge wyzywac kogos ale robie to w danej chwili i danej sytuacji. Nigdy sam pierwszy nie wyzywam, chyba ze ktos mnie wyzwie - mowie tutaj o swiecie kibicow. Szanuje wszystkich w lidze ktorzy na to zasluguja ( pomijam Polonie Warszawa ale to dluzsza historia ) a reszte lubie, mniej lubie lub mi wisi zupelnie. Okazuje szacunek Wisle, Widzewowi ale nie palam do nich miloscia. Jesli graja w Pucharach - kibicuje.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|