Temat: Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 24.07.2008, 19:26
kubamusial napisał(a):Wyświetl post

PS. Jeśli moje wywody okazą się zbyt płytkie, jak na to forum .
po co to sie siedzisz i sie meczysz..

przerzuc sie na, http://cyberhate.org.pl/ i po klopocie, moze i nawet modem zostaniesz
Ostatnio edytowane przez e : 24.07.2008 o godz. 19:29.