Temat
:
Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
7
24.07.2008, 19:26
kubamusial
napisał(a):
PS. Jeśli moje wywody okazą się zbyt płytkie, jak na to forum .
po co to sie siedzisz i sie meczysz..
przerzuc sie na,
http://cyberhate.org.pl/
i po klopocie, moze i nawet modem zostaniesz
Ostatnio edytowane przez e : 24.07.2008 o godz. 19:29.
e
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do e
Znajdź inne posty napisane przez e