Temat
:
Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
6
24.07.2008, 19:26
Nie, to forumowa bojowka stowarzyszenia Nigdy Wiecej, oddzial Krakow.
Czasem z przykroscia stwierdzam, ze ludzie najpierw pisza, pozniej mysla, ewentualnie nie mysla wcale.
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba