Temat: Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 24.07.2008, 19:26
Nie, to forumowa bojowka stowarzyszenia Nigdy Wiecej, oddzial Krakow.

Czasem z przykroscia stwierdzam, ze ludzie najpierw pisza, pozniej mysla, ewentualnie nie mysla wcale.