Temat: Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 24.07.2008, 19:02
kubamusial napisał(a):Wyświetl post
Zakładając ten wątek mam w głowie również sytuację z Ostrowca, gdzie śpiewaliśmy, że pier dolimy Legię i warszawiaków, a większość tych ludzi widzieliśmy pierwszy raz na oczy. Zastanawialiście się czasem, po kiego buca robimy sobie tak pod górkę nawzajem?


ten temat to jakies jaja czy Ty tak na serio?
Ostatnio edytowane przez e : 24.07.2008 o godz. 19:05.