TSNH napisał(a):

|
W Bełchatowie i w Ostrowcu Legia się dużo lepiej od nas pokazała więc może dlatego im "ciśniemy"......kompleksy?////
|
No pewnie! Ogólnie to przed finałem PP i PE mieliśmy bardzo dobre stosunki z Legią i dopiero kiedy "pokazali się lepiej od nas" zaczęliśmy im cisnąć. Jasne, że kompleksy.