Temat: Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
killer1906
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.07.2008, 18:59
TSNH napisał(a):Wyświetl post
W Bełchatowie i w Ostrowcu Legia się dużo lepiej od nas pokazała więc może dlatego im "ciśniemy"......kompleksy?////
No pewnie! Ogólnie to przed finałem PP i PE mieliśmy bardzo dobre stosunki z Legią i dopiero kiedy "pokazali się lepiej od nas" zaczęliśmy im cisnąć. Jasne, że kompleksy.