Temat
:
Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
2
24.07.2008, 18:56
W Bełchatowie i w Ostrowcu Legia się dużo lepiej od nas pokazała więc może dlatego im "ciśniemy"......kompleksy?////
TSNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSNH
Znajdź inne posty napisane przez TSNH