Temat: Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.07.2008, 18:56
W Bełchatowie i w Ostrowcu Legia się dużo lepiej od nas pokazała więc może dlatego im "ciśniemy"......kompleksy?////