Temat: Nienawiść
Wyświetl pojedynczy post
kubamusial
Member
 
Od: 02.2005
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.07.2008, 18:48. Nienawiść
Do założenia tego tematu natknął mnie podpis użytkownika Romano, na którym przeczytałem "Porażka Obywatelska". Zastanawiające jest jak takim niewinnym podpisem można ściągnąć na siebie antypatię innych. To samo Tyczy się podpisu " To nie jest mój prezydent", pisząc coś takiego w jakiś sposób obrażamy zwolenników tych ludzi . Zakładając ten wątek mam w głowie również sytuację z Ostrowca, gdzie śpiewaliśmy, że pier dolimy Legię i warszawiaków, a większość tych ludzi widzieliśmy pierwszy raz na oczy. Zastanawialiście się czasem, po kiego buca robimy sobie tak pod górkę nawzajem?

PS. Jeśli moje wywody okazą się zbyt płytkie, jak na to forum - proszę o zamknięcie tematu.
KOPER