|
ToTylkoJa i PoloniaDumaStolicy nie macie swojego forum na takie rozkminki? Pogadajcie sobie na privie..
Kiedy Korona sie odwolala bo moze mi cos umknelo? Czemu od razu wczoraj sie nimi nie zajeli? Mowie o tym calym pkol-u.
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
|