|
tylko pytanie, co to ****a da? za tydzień będzemy w tej samej czarnej dupie, co dziś.
nie wierzę, że w tydzień nagle wszyscy weźmą się do pracy i w sprawach Zagłębia, Widzewa, Korony itd. wszystko będzie jasne.
choć raz popieram PZPN, który podjął (chciał podjąć) słuszną decyzję. brawa dla pana Rusko i EKSTRAKLASY S.A. burdel był ogromny, robimy jeszcze większy. za tydzień liga ruszy i dalej nic nie będzie wiadomo. i wszystko dzięki jednej decyzji PKOl, oby Sąd Najwyższy przynajmniej anulował decyzje TA i podjął jedyną normalną i słuszną decyzję, co do klubów umoczonych w korupcji po uszy. w Ekstraklasie poprostu grać nie mogą!
|