Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#725
Stary 24.07.2008, 16:32
KOMUNIKAT:

Chlopaki, hamujcie bajere, bo nie chce mi sie kasowac pojedynczyc postow, a za klniecie w slusznej sprawie banow wlepiac nie bede. Ale przyjdzie ktos lewa nozka, i tyle bedzie Waszego.

A do Pana Kreseqa: Kolego, DYSKOPOLO bedzie tak samo rozumiane jak Leg£a.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując