|
KOMUNIKAT:
Chlopaki, hamujcie bajere, bo nie chce mi sie kasowac pojedynczyc postow, a za klniecie w slusznej sprawie banow wlepiac nie bede. Ale przyjdzie ktos lewa nozka, i tyle bedzie Waszego.
A do Pana Kreseqa: Kolego, DYSKOPOLO bedzie tak samo rozumiane jak Leg£a.
|