Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 24.07.2008, 16:18
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Tak to, że cały burdel na obecną chwilę zrobił PKOl i Ekstraklasa S.A, więc za przeproszeniem: ****A ZAMILCZ...
Przedstawiciela PZPN na oznajmianiu wyroku PKOL nie bylo bo mu sie nie chcialo przyjsc mimo ze powinien tam byc. Badzmy precyzyjni.
Nie zmienia to faktu ze zachowanie PKOL i sam werdykt jest karygodny.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując