!!IRIVER!! napisał(a):

|
Tak to, że cały burdel na obecną chwilę zrobił PKOl i Ekstraklasa S.A, więc za przeproszeniem: ****A ZAMILCZ...
|
Przedstawiciela PZPN na oznajmianiu wyroku PKOL nie bylo bo mu sie nie chcialo przyjsc mimo ze powinien tam byc. Badzmy precyzyjni.
Nie zmienia to faktu ze zachowanie PKOL i sam werdykt jest karygodny.