ruthless06 napisał(a):

|
To jest paranoja. Z dnia na dzien sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie. Tylko w Polsce jest to mozliwe.
|
Lech bo to Amica kupila Lecha zgodnie z tradycja, a tu Polonia kupila Groclin rowniez z jego tradycja. Dobrze, ze barwy i logo mozna zmienic bo by byly zielone koszule
