Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 24.07.2008, 15:47
ruthless06 napisał(a):Wyświetl post
To jest paranoja. Z dnia na dzien sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie. Tylko w Polsce jest to mozliwe.
Lech bo to Amica kupila Lecha zgodnie z tradycja, a tu Polonia kupila Groclin rowniez z jego tradycja. Dobrze, ze barwy i logo mozna zmienic bo by byly zielone koszule
Odpowiedz cytując