Wyświetl pojedynczy post
Robinho
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: BorowA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#609
Stary 24.07.2008, 14:43
W wyniku zaistniałej sytuacji chyba najlepszym wyjściem będzie powiększenie ligi do 18 drużyn i start już w nadchodzący piątek. Szkoda mi tylko klubów, które na tydzień przed rozpoczęciem ligi nie wiedzą w któej klasie zagrają...

Odpowiedz cytując