Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Robinho
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: BorowA
Offline
#
609
24.07.2008, 14:43
W wyniku zaistniałej sytuacji chyba najlepszym wyjściem będzie powiększenie ligi do 18 drużyn i start już w nadchodzący piątek. Szkoda mi tylko klubów, które na tydzień przed rozpoczęciem ligi nie wiedzą w któej klasie zagrają...
Robinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robinho
Odwiedź stronę domową użytkownika Robinho!
Znajdź inne posty napisane przez Robinho