Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: HALA
Offline
#
354
24.07.2008, 13:09
1. za bramką nie wisi tylko jest wbudowany.
2. kamery są także w wielu innych miejscach (m.in. za bramkami)
3. dlaczego nie chcecie uwierzyć, że przy projektowaniu telebimu pomyślano o widoczności?
WISŁA CHECKS
dannato
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dannato
Znajdź inne posty napisane przez dannato