Wyświetl pojedynczy post
czarooh
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1021
Stary 24.07.2008, 10:30
Sebo_TS napisał(a):Wyświetl post
MAm strone internetową ze zdjęciami, chce zdjęcia ściągnać na kompa. Przez "prawy przycisk myszy, zapisz jako itd " się nie da. Są jakieś inne sposoby bądź to jakiś program do ściągania takich zdjęć ?

Print Screen i pobawic sie w paincie
Odpowiedz cytując