Sebo_TS napisał(a):

|
MAm strone internetową ze zdjęciami, chce zdjęcia ściągnać na kompa. Przez "prawy przycisk myszy, zapisz jako itd " się nie da. Są jakieś inne sposoby bądź to jakiś program do ściągania takich zdjęć ?
|
Print Screen i pobawic sie w paincie