Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2428
Stary 24.07.2008, 10:19
Moze rozpoczynajac prace w nowym kraju nalezy ponowic wniosek ? Nie mam pojecia jak to dziala, i zreszta nie ma to najmniejszego znaczenia, bo ten watek wyplynal tylko przy okazji Barreto, a Bednarz o tym mowil, bo jakis dziennikarz go spytal.
Gdyby z tego powodu mialy byc jakies problemy transferowe, to rynek bylby sparalizowany, jak juz ktos pisal. Zreszta Dudu z Diazem jakos udalo sie zalatwic.


PS. Dla najwiekszych kozakow - to, ze ktos napisal ze Bulgaria jest w UE znaczy, ze Nei juz jedno pozwolenie mial, a nie ze jest Bulgarem. Cos strasznie cwani jestescie...
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 24.07.2008 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując