Wyświetl pojedynczy post
Pavay
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice Małe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 24.07.2008, 08:46
ChomikNH napisał(a):Wyświetl post
Jakim transportem w ubiegłych latach jeździło się do Wodzisławia ? Kolej wchodziła w grę czy busy i na własną rękę ?
Auta i busy. Nic więcej
„skoro środek pirotechniczny jest bezpieczny dla gumowej tratwy bez ryzyka jej uszkodzenia, to jest też bezpieczny na betonowej trybunie, w rozsądnej odległości od grup kibiców”
Odpowiedz cytując