|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice Małe
Offline
|
#1013

24.07.2008, 08:46
|
ChomikNH napisał(a): 
|
Jakim transportem w ubiegłych latach jeździło się do Wodzisławia ? Kolej wchodziła w grę czy busy i na własną rękę ?
|
Auta i busy. Nic więcej 
„skoro środek pirotechniczny jest bezpieczny dla gumowej tratwy bez ryzyka jej uszkodzenia, to jest też bezpieczny na betonowej trybunie, w rozsądnej odległości od grup kibiców”
|
|