|
Mnie bardzo dziwi, że Zarząd nic nie robi w sprawie Kokoszki.
Żądać wyjaśnień od zawodnika nie ma sensu, stanowisko Kokosa jest znane. Zaraz podpisze kontrakt z Empoli.
Albo Wisła jest pewna swoich racji - wtedy sprawa powinna trafić do Ekstraklasy, by nie wydano Włochom certyfikatu piłkarza. A następnie do komisji dyscyplinarnej UEFA, która rozpatrzy sprawę. W międzyczasie powinno się zawodnika, wzorem Kalu Uche, zawiesić.
Skoro jednak nic nie robimy, sprawa jest chyba ewidentna. Najwyraźniej nie mamy żadnych argumentów. I zamiast ok 1 mln € dostaniemy jakieś 300-400 tys. €. Akurat tyle, ile brakuje na transfer Neia i bramkarza z Finlandii.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|