|
Kiedyś był stosowny temat o sportowych gadżetach. Wiem, że na polskim forum Juventusu (juvepoland?) jest masa stron właśnie o pamiątkach sportowych. Swojego czasu też wysyłałem... Za późna godizna żebym wyciągał karton i patrzył od jakich zagranicznych dostałem, ale pamiętam, że z polskich odpisał Lech Poznań i GKS Katowice. Wszystko oczywiście po mailu, a nie po zwykłym liście.
|