Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2415
Stary 23.07.2008, 22:32
Tak na poważnie teraz to Wisła nigdy nie miała solidnych bramkarzy w okresie największych sukcesów.

A to że ten fin puścił dzisiaj 6 to o niczym nie świadczy w sumie to spotkały się 2 średniaki ligi fińskiej. Może zadecydowały indywidualne błędy obrony kto wie zakładam że tego meczu nie widziałeś. Nie należy oceniać kogoś po 1 meczu.
(A może to nie on bronił )
Powód: :P
Ostatnio edytowane przez dymek_nhs : 23.07.2008 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując