Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 23.07.2008, 21:06
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Żona pewnie nie pracuje.
Jeżeli utrzymujesz ją, niedługo dziecko i dom to możesz się powołać na "jedynego żywiciela rodziny".
Ładne podanie o odroczenie z tego powodu powinno wystarczyć.
to też nie jest tak do końca. w wojsku, żołnierz służby zasadniczej dostaje coś w stylu zapomogi jako jedyny żywiciel rodziny, oczywiście jeśli przedstawi odpowiednie dokumenty i złoży wniosek do dowódcy. po rozpatrzonym pozytywnie wniosku żołnierz otrzymuje zasiłek przy żołdzie, lub jest on wysyłany razem z żołdem do żony. zależy jak kto lubi ogólnie nie są to jakieś kokosy, ale najgorzej też nie jest.

tak więc jako jedyny żywiciel rodziny to nie przejdzie raczej.
Odpowiedz cytując