Kaczyński ma racje,że taki ktoś jak Palikot powinien być dawno usunięty z partii,jednak w tym konkretnym przypadku jeśli rozmowa pomiędzy prezydentem a Sikorskim ujawniona przez Dziennik jest prawdziwa wydaje się że poseł PO miał słuszność określając głowa państwa ,,chamem".Zresztą popularne ,,spieprzaj, dziadu" zdaje się to potwierdzać
http://www.dziennik.pl/polityka/arti...zydentowi.html