|
Niestety lesnym dziadkom 2 miesiace to za mało zeby ustalic kto gdzie gra.
I jak My mamy zachecac Polakow grajacych za granica zeby wracali do nas - np. Radomski (ostatnio w przegladzie powiedział co mysli), albo lepszych obcokrajowców jak sie dowiedza o takim burdelu.
uderz w puchara
|