Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
YaSiOTSW
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline
#
1000
23.07.2008, 15:29
Moim zdaniem.. Format i będzie git
YaSiOTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do YaSiOTSW
Znajdź inne posty napisane przez YaSiOTSW