Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 23.07.2008, 14:45
e napisał(a):Wyświetl post
Mi sie podoba.
Tylko caly czas rozmyslam jak to bedzie z naroznikami, a mianowicie z tymi szczelinami


deszcz, wiatr itp bedzie walil po ryjach osobom siedzacym tam.

powinni to jakos zamknac. i druga rzecz czy kazdy bedzie mial dobry widok skoro A/B i C bedzie wyzsze od E i D to moga osoby siedzace gdzies na krawedziach naroznika moga nie widziec drugi rog boiska z powodu krawedzi dachow D badz E.
No i sam sobie odpowiedziales: nikt tam nie bedzie siedzial bo nie bedzie nic widac wiec po co jakies oslony
Odpowiedz cytując