e napisał(a):

Mi sie podoba.
Tylko caly czas rozmyslam jak to bedzie z naroznikami, a mianowicie z tymi szczelinami
deszcz, wiatr itp bedzie walil po ryjach osobom siedzacym tam.
powinni to jakos zamknac. i druga rzecz czy kazdy bedzie mial dobry widok skoro A/B i C bedzie wyzsze od E i D to moga osoby siedzace gdzies na krawedziach naroznika moga nie widziec drugi rog boiska z powodu krawedzi dachow D badz E.
|
No i sam sobie odpowiedziales: nikt tam nie bedzie siedzial bo nie bedzie nic widac wiec po co jakies oslony
