|
mam takie pytanie. Jak włączam np winama żeby obejrzeć film i próbuje otworzyć napisy komp sam sie wyłancza. Pokazuje mi sie jakiś napis na niebieskim tle że komputer został wyłączony z powodów bezpieczeństwa itp...
Media Player jak sie go wyłączy to dzieje sie to samo.
O co chodzi?
już nieraz mi sie tak działo i to zawsze rzy otwarzaczach. teraz nie da sie nic oglądnąć.
|