Temat
:
[TYPER 2008/2009] Kolejka I
Wyświetl pojedynczy post
bohun
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: NH - 2 PL
Offline
#
130
23.07.2008, 14:42
OT:
a Zagłębie L. i Widzew gdzie?
trzeba poczekac z typerem do piątku chyba
WISŁA PANY!
bohun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bohun
Znajdź inne posty napisane przez bohun